У Ізмаїлі триває будівництво спорткомплексу

14-03-2019
DSC01963

У рамках обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту у м. Ізмаїл Одеської області триває масштабне будівництво спорткомплексу по вул. Івана Франка. Проект реалізовується за рахунок співфінансування з бюджетів усіх рівнів – державного, обласного та міського та відповідає реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», ініційованої Президентом України Петром Порошенко та Урядом.

Проект фінансується на умовах співфінансування бюджетів усіх рівнів, загальна вартість –  97 млн ​​грн. Левова частка асигнувань – кошти державного бюджету. Загальна площа ділянки майбутнього спорткомплексу в Ізмаїлі складає 1,2 га. В п’яти окремо розташованих корпусах розмістяться спортивні зали для занять боротьбою, футболом, волейболом, баскетболом, боксом, легкою і важкою атлетикою. Проектом передбачено критий басейн та відкриті спортивні майданчики для занять  баскетболом, волейболом, тенісний корт, майданчик для заняття гімнастикою, роллердром, бігові доріжки, майданчики для розминки та відпочинку.

В приміщеннях вже виконано стяжки підлог, поштукатурено стіни, на відкритій території спорткомплексу залито бетоном основи під майданчики. Першорядна робота зараз зосереджена на плавальному басейні – формується його чаша, сторони якої складають 25м і 16м, глибина від 1,4м до 2м. За словами Ізмаїльського міського голови Андрія Абрамченка необхідне для цього обладнання вже завезено і встановлено.

«Палац спорту не будується окремо – розвивається інфраструктура навколо, упорядковується територія. Амбітність даного проекту полягає в тому, що об’єкт такого рівня вперше запрацює не в обласному центрі, а в місті обласного значення», – зазначив Абрамченко.

Проектом також передбачено зону паркування для автомобілів, в тому числі місця для автомобілістів з обмеженими фізичними можливостями та озеленення прилеглої території з пішохідними доріжками.

«Одеська обласна рада сприяє реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», ініційованої Президентом України Петром Порошенко та Урядом. Так, в рамках обласної програми будуються нові об’єкти спортивної інфраструктури, проводиться модернізація матеріально-технічної бази існуючих спортивних об’єктів, створюються всі умови для залучення широких верств населення до масового спорту. Будівництво Палацу спорту в Ізмаїлі проходить в мікрорайоні з найвищою в Ізмаїлі щільністю проживання. Слід зазначити професійний підхід до виконання справи місцевої влади: розуміючи, що новий спорткомплекс у майбутньому буде досить затребуваним, керівництво міста потурбувалося розширити під’їзні шляхи та   провести благоустрій внутрішньодворових та прилеглих територій», – висловився голова обласної ради Анатолій Урбанський.

DSC01960 DSC01961 DSC01962 DSC01963DSC01964 DSC01984 DSC01985 DSC01987