65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У Йосипівці проведено капремонт електромережі вуличного освітлення

02-08-2019
2

У селі Йосипівка Захарівського району Одеської області було проведено капітальний ремонт електромережі зовнішнього освітлення по вулиці Центральній. Роботи виконано за рахунок коштів обласного бюджету.

У Йосипівці проживають близько 900 жителів. Вулиця Центральна повністю оправдовує свою назву, адже тут розташовані такі головні соціальні заклади села: Йосипівська сільська рада Захарівського району Одеської області, КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», будується амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

Тому питання освітлення дорожнього покриття та забезпечення світлового затишку у вечірній і нічний час було вкрай актуальним для місцевих жителів.

Наразі капремонт електромережі в 1000 м, включаючи монтаж обладнання дорожнього освітлення (вуличні ліхтарі з енергозберігаючими лампами потужністю 60 Вт) завершено.

«Спільними зусиллями обласної ради та сільської ради, нам вдалося вирішити актуальну проблему для жителів села. Було створено безпечні умови для населення у нічний час; та можливість економити місцеві кошти на споживанні електроенергії», – повідомив депутат обласної ради Микита Кузькевич.

В майбутньому планується здійснити реконструкцію вуличного освітлення по всій Йосипівці.

1 2 3 4 6

Повернутися назад