65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У Кілійському районі триває збір врожаю рису

04-10-2018
Кілія (1)

У Кілійському районі у розпалі збирання рису. В цьому році рисові господарства району мають зібрати врожай з 4185 гектарів. Перші тонни зерна рису вже надійшли на зернотоки Кіліївщини. Зібрано врожаю на площі 1719 гектарів з середньою врожайністю 55,3 центнерів з гектару.

Наразі на рисових чеках Кілійського району безперебійно працюють десятки комбайнів. Підготовлені до роботи сушарки. Майже цілодобово функціонують вагові. Зібраний врожай потрапляє до складських приміщень.

«Ми пишаємось досягненнями успішних господарів Кілійського району. Запорукою добрих врожаїв наших аграріїв є не лише налагоджена технологія вирощування сільськогосподарських культур, а й сучасна техніка. Регіональна Програма розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2014-2018 роки, серед інших заходів, надає можливість часткового здешевлення вартості придбання сільськогосподарської техніки, машин та обладнання, що використовуються у виробництві сільськогосподарської продукції», – висловився голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

Також голова обласної ради зазначив, що важливого значення розвитку сільського господарства надає держава. Основні реформи, що поступово втілюються у сучасне життя, зокрема, мешканців Одещини, спрямовані на відродження села, перетворення агропромислового комплексу у високоефективний сектор економіки:

«Серед пріоритетів Уряду України на чолі з Президентом Петром Порошенко та Мінагрополітики є стимулювання фермерського руху та створення успішної моделі господарювання в Україні. Для розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018 рік була передбачена суттєва державна підтримка. І ті фермери, які мали бажання, скористалися своїм правом на отримання бюджетних коштів для розвитку своїх господарств. Адже сучасні реформи спрямовані на те, аби українці починали рухатись, ставали успішними лідерами у різних галузях господарювання», – додав Анатолій Урбанський.

Кілія (2)Кілія (1)

Повернутися назад