У Кодимському НВК замінено вікна

25-03-2019
1

В КЗ «Опорний заклад «Кодимський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кодимської районної ради Одеської області (за адресою: м. Кодима, вул. Героїв АТО,11) за рахунок коштів обласного бюджету (в розмірі 1 млн 200 тис. грн) проведена заміна 160 вікон, виконано столярні та теслярні роботи.

Так, у рамках виконаних робіт було демонтовано старі дерев’яні віконні коробки разом з віконними рамами та підвіконнями та встановлено нові віконні зливи, улаштовано відкоси на металевому каркасі, утеплено мінераловатними плитами вивезено сміття тощо.

За словами директора навчально-виховного комплексу Володимира Мажаєва нові енергозберігаючі вікна вже підтвердили свою ефективність. У школі давно потрібно було провести енергозберігаючі заходи. Старі дерев’яні вікна прослужили не одне десятиліття, з часом перестали утримувати тепло, їх потрібно було утеплювати у холодну пору року, оскільки були сильні протяги. Сьогодні у школі тепло і затишно.

«В Одеській області успішно реалізуються цільові та комплексні програми, спрямовані на підвищення енергоефективності та модернізацію будівель бюджетної сфери. Також, в рамках децентралізації влади, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, продовжується надання підтримки місцевим бюджетам для реалізації інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку», – зазначив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

У поточному році заплановано будівництво дитячого майданчика,  благоустрій прилеглої ділянки та капітальний ремонт огорожі по периметру території опорного закладу.

1 2 3 45 6 7 89 10