65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У Києві відбулась нарада щодо обговорення проблемних питань та визначення шляхів спільної роботи у напрямку децентралізації

31-10-2019
DSC_0044

Перший заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський взяв участь нараді щодо обговорення проблемних питань та визначення шляхів спільної роботи у напрямку децентралізації, яка відбулась у Міністерстві розвитку громад та територій України (м. Київ).

У заході взяли участь народні депутати України, державні експерти та представники Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Мінрегіону.

В ході засідання Мінрегіоном були запропоновані рекомендації щодо оцінки рівня ресурсної спроможності територіальних громад.

Звертаючись до Міністра розвитку громад та територій України Альони Бабак, Вадим Шкарівський зазначив ряд проблемних питань навколо перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Одеської області та запросив відвідати регіон.

Міністр погодилася відвідати Одещину найближчим часом та провести зустріч з керівниками районів, головами міст, селищ, сіл та громадськістю з метою обговорення основних критеріїв спроможності тергромад та визначення шляхів спільної роботи у напрямку децентралізації.

3????????????????????????????????????

Повернутися назад