65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У місті Білгород-Дністровський вперше проходять Всеукраїнські змагання з самбо

08-09-2017
DSC_9742

У місті Білгород-Дністровський вперше проходять Всеукраїнські змагання з боротьби самбо – Всеукраїнський турнір «Кубок «Юна Україна» серед молоді та Всеукраїнський турнір пам’яті основоположника українського самбо Романа Школьнікова серед дорослих. Це відбірковий етап у формуванні збірної команди України для участі у Чемпіонатах Світу.

Заходи проводяться за трьома видами програми – зі спортивного самбо у чоловіків і жінок, а також з бойового розділу.

Центром змагань став Білгород-Дністровський спорткомплекс «Олімп-Н». Тут зібрались спортсмени з Херсонської, Донецької, Житомирської, Рівненської, Вінницької, Дніпропетровської, Чернігівської, Житомирської, Миколаївської, Полтавської, Івано-Франківської, Одеської, Харківської, Волинської та Київської областей. Орієнтовна кількість учасників близько 1000 спортсменів.

В урочистій церемонії відкриття спортивного свята взяли участь заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович, віце-президент Національної федерації самбо України Вадим Рогач, голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, депутат обласної ради, президент Одеської  обласної федерації самбо Олександр Адзеленко, депутат обласної ради Юрій Маслов, голова Білгород-Дністровської міської ради Алла Гінак, представники Одеської облдержадміністрації, обласної та міської рад, інші почесні гості спортивного заходу.

Перед спортсменами, гостями та глядачами з концертними номерами виступили кращі колективи міста.

В вітальній промові голова обласної ради Анатолій Урбанський подякував за честь бути гостем на змаганнях національного рівня. Він підкреслив, що такі заходи стали можливими завдяки ефективній роботі Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2014-2017 роки, яка передбачає підготовку спортсменів, спроможних конкурувати на світовому рівні за медалі найвищого ґатунку, а також компетентності та професіоналізму всіх гілок влади, які розуміють важливість роботи даної Програми.
DSC_9734 DSC_9738 DSC_9739 DSC_9739f DSC_9739z DSC_9742 DSC_9743 самбо (2) самбо (12) самбо (10) самбо (4)

Повернутися назад