65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У місті Рені ремонтують два дитячих садка

14-08-2019
6

У місті Рені проводяться ремонтні роботи у дошкільних навчальних закладах «Почемучка» та «Ягідка».

«Протягом останніх двох років у дитячому садочку замінено всі старі вікна на металопластикові, капітально відремонтовано дах, утеплено фасад одного з корпусів. Наразі тут продовжуються роботи з утеплення фасаду. Слід зазначити, що завдяки проведеним енергозберігаючим заходам, у холодну пору року температура у групах збільшилася на 4-5 градусів», – розповіла завідуюча ДНЗ «Почемучка» Наталія Бринза. Кошти на проведення робіт було виділено з обласного бюджету у розмірі 1 мільйон 400 тисяч гривень.

У дитячому садку «Ягідка» також повним ходом йде утеплення корпусів. Роботи виконуються за кошти обласного бюджету, які було виділено у розмірі майже 1 мільйон 500 тисяч гривень. Під час опалювального сезону у садку буде забезпечено необхідний температурний режим для перебування дітей.

«Проекти з енергоефективності доводять свою дієвість під час опалювального сезону, особливо в освітніх та дошкільних закладах, які є одними з найбільших споживачів енергії. Тож звернення жителів міста Рені щодо забезпечення комфортних умов у дошкільних навчальних закладах було почуто та підтримано колегами по депутатському корпусу», – зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

ДНЗ “Почемучка”

1 2 3 4 5

ДНЗ “Ягідка”

6 7 8 9 10

Повернутися назад