65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У Мирнопільській школі триває ремонт системи опалення

14-05-2019
1 (1)

У Мирнопільській загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області триває ремонт системи опалення. Зокрема, встановлюється система опалення в коридорах і спортзалі школи.

«Мирнопільська школа – восьмий навчальний заклад, де ми проводимо повний або частковий ремонт системи опалення за останні два роки. Наразі в коридорах і спортзалі школи встановлюється система опалення, де раніше вона була відсутня. Також буде побудована котельня», – розповів голова Арцизької РДА Сергій Парпуланський.

Роботи проводяться за рахунок субвенції з обласного бюджету розвитку Арцизькому району.

На черзі – ремонтні роботи у загальноосвітніх школах сіл Кам’янське та Садове, на ремонт опалення яких вже виділені кошти з районного та обласного бюджетів.

«Важливу роль в успішній розбудові інфраструктури та соціально значимих об’єктів відіграє співпраця та взаєморозуміння депутатів усіх рівнів. Реформа децентралізації влади пришвидшує вирішення таких питань. Суттєву роль у цьому процесі відіграє розумний підхід місцевої влади до виявлення проблем та подальше їх вирішення», – висловився голова обласної ради Анатолій Урбанський.

1 (1) 1 (2)

Повернутися назад