65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У Палаці спорту відкрито боксерський клуб

21-02-2019
DSC_8353

В Одеському Палаці спорту відбулося урочисте відкриття клубу боксу «Чорномор». У заході взяли участь голова обласної ради Анатолій Урбанський, народний депутат України Олександр Пресман, а також почесні ветерани спорту та відомі спортсмени, серед яких – чемпіон світу в першій важкій вазі, єдиний володар чемпіонських поясів за всіма престижними версіями серед професійних боксерів сучасності Олександр Усик, український боксер-професіонал, заслужений майстер спорту, олімпійський призер Денис Беринчик, український стрілок, багаторазовий чемпіон світу, Європи з кульової стрільби у гвинтівкових вправах, олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту Яків Железняк, український легкоатлет, десятиборець, рекордсмен світу, олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту, депутат обласної ради Микола Авілов, боксерська Слава Одеси, перший одеський призер чемпіонатів СРСР з боксу, всесоюзної і національної категорії Георгій Кретов, голова ради ветеранів Одеського боксу Сергій Гарикін.

Головним тренером клубу став заслужений майстер спорту, 9-разовий чемпіон України Георгій Чигаєв, який відзначив, що ідея клубу полягає у вихованні чемпіонів, які продовжать українську школу боксу на світових аренах. На базі даного клубу зможуть тренуватися безкоштовно діти пільгової категорії віком від 6 до 16 років. Окрім боксу тут також проводитимуться заняття з тхеквондо.

«Я хочу привітати усіх причетних до цієї доброї справи. Молоде покоління має вибір і можливості розвиватися, будувати спортивну кар’єру, виховувати сильний характер. Завдяки спільним зусиллям органів влади, меценатів, бізнесменів сьогодні Палац спорту сяє зірками вітчизняного та світового боксу та юними талантами, які зможуть заявити про Україну на увесь світ», – наголосив під час своєї промови голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Після офіційної частини гості ознайомилися з новою залою боксерського клубу та сучасним спортивним обладнанням, відвідали відкрите тренування хокеїстів ХК Морські вовки  у залі тренувань та на льодовій арені.

Нагадаємо, що за підтримки Одеської обласної ради для хокеїстів та фігуристів було відкрито залу для сухих тренувань LED із спеціальним обладнанням.

DSC_8310 DSC_8320 DSC_8323 DSC_8328 DSC_8334 DSC_8335 DSC_8340 DSC_8353 DSC_8374 DSC_8381 DSC_8382 DSC_8384 DSC_8391 DSC_8398 DSC_8399 DSC_8407

DSC_8418 DSC_8425

Повернутися назад