65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У Подільській міській лікарні ремонтують пологове відділення

03-06-2019
3

У Подільській міській лікарні розпочато капітальний ремонт пологового відділення. Роботи фінансуються з обласного бюджету.

«Відділення тривалий час потребувало ремонту. Наразі роботи йдуть повним ходом –проводиться заміна електропроводки, вентиляційної системи, шпаклювання стін, далі робоча бригада перейде до вкладання плитки, заміни лінолеуму та вставлення нових дверей. Завдяки підтримці депутатів усіх рівнів, другий рік поспіль нашій лікарні приділяється належна увага. Зокрема, минулого року у лікарні було капітально відремонтовано дитяче відділення. Також було замінено всі старі дерев’яні вікна та двері на металопластикові, відремонтовано фасад. Проведені енергоефективні заходи окрім комфорту для пацієнтів та медичного персоналу, дали можливість заощаджувати кошти та економити тепло під час опалювального сезону», – розповів головний лікар Олександр Жуковський.

Голова обласної ради Анатолій Урбанський неодноразово зазначав: «Одним з ключових пріоритетів на 2019 рік є медична сфера. Так, в рамках обласних програм увага приділяється проектам, спрямованих на розвиток сільської медицини, модернізацію та оптимізацію міських, районних лікарень та поліклінік, будівництво нових амбулаторій, впровадження енергоефективних заходів тощо. І неабияку роль тут грає співпраця та порозуміння  з органами влади на місцях».

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Повернутися назад