65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У Подільській НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей» проведена повна заміна вікон

18-10-2018
DSC_3850

Триповерховий корпус Подільської НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей» вступив у дію в 1975 році. У дерев’яних вікон, установлених більше 40-ка років тому, давно закінчився строк експлуатації.

У рамках регіональної програми енергоефективності Одеської області на 2016-2018 роки у Подільській НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей» по вул. Гетьманська, 63 було здійснено заміну 106 енергозберігаючих вікон. Роботи включали: демонтаж старих дерев’яних віконних коробок разом з віконними рамами, заповнення віконних прорізів готовими блоками з металопластику, демонтаж старих підвіконь та встановлення нових пластикових віконних дощок та зливів. Також проведено оздоблювальні роботи з улаштуванням обшивки стін гіпсокартонними та гіпсоволокнистими листами на клею, улаштування обшивки відкосів з кріпленням шурупами металевого каркасу, утеплення мінераловатними плитами, фарбування відкосів, вивіз сміття тощо. На зазначені роботи з обласного бюджету було витрачено 1млн 471 тис.грн.

«Обласна рада підтримує ініціативи Президента України Петра Порошенка, спрямовані на енергозбереження та енергоефективність. У цьому році більшість запланованих енергоефективних заходів в освітніх закладах та об’єктах соціальної сфери успішно реалізовано. Заміна вікон не просто створює тепло і затишок у приміщенні, але й дозволяє суттєво економити не енергоносіях», – висловився голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

ДОВІДКА: Школярі Подільського НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей» є  неодноразовими призерами та переможцями міських та обласних олімпіад, спортивних змагань. Педагоги постійно працюють над підвищенням професійного рівня, є призерами та переможцями міських конкурсів «Учитель року». Нині тут навчається 690 школярів, для яких трудяться 66 працівників (із них близько 50 вчителів та допоміжно-технічний персонал). У ліцеї проводяться тематичні тижні: «Тато, мама, я – читацька сім’я», «Тиждень українського спорту», «Тиждень українського живопису», «Єдині уроки зі знання правил дорожнього руху», «Тиждень української культури», «Здоров’я – наше багатство». Завжди творчо школярі та педагоги підходять до Днів української музики, народних ремесел, українського танцю, української моди, української писемності і мови. Тут полюбляють змагатися у різноманітних конкурсах: ерудитів, творчих та спортивних.

DSC_3846 DSC_3847 DSC_3849DSC_3850 DSC_3852 DSC_3853 DSC_3854 DSC_3855

Повернутися назад