У Подільському центрі дитячої творчості замінено вікна

18-01-2019
2 (2)

У Центрі дитячої творчості по вул. Соборна, м. Подільськ, Одеської області проведена повна заміна вікон.

З обласного бюджету розвитку на реалізацію усіх заходів, пов’язаних із заміною 42 енергозберігаючих вікон, було виділено більше 400 тис.грн. (Ціна робіт, розміщеній в системі електронних закупівель «Рrozorro», становить 439 тис 961 грн, без ПДВ).

Роботи включали: демонтаж старих дерев’яних віконних коробок разом з віконними рамами, заповнення віконних прорізів готовими блоками з металопластику, демонтаж старих підвіконь та встановлення нових пластикових віконних дощок та зливів. Також проведено оздоблювальні роботи з улаштуванням обшивки стін гіпсокартонними та гіпсоволокнистими листами на клею, улаштування обшивки відкосів з кріпленням шурупами металевого каркасу, утеплення мінераловатними плитами, безпіщане покриття поверхні відкосів розчином із клейового гіпсу, установлення декоративних кутиків, пофарбування, поліпшення штукатурення цементно-вапняковим розчином стін фасаду, фарбування відкосів, вивіз сміття тощо.

«У 2018 році на розвиток міста Подільськ з обласного бюджету було виділено більше 30 млн. грн. Це надало нам можливість частково відремонтувати дороги, та тротуари, провести енергозберігаючі заходи у освітніх та позашкільних закладах, дитячих садках, облаштувати центральну частину міста і багато іншого. Депутатський корпус Подільської міської ради висловлює вдячність Одеській обласній раді за реалізацію реформи децентралізації на місцях», – висловився голова Подільської міської ради Анатолій Іванов.

На думку голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського, лад у країні можна навести лише спільними зусиллями, підтримуючи на місцях урядові програми, спрямовані на покращення стандартів життя українців, зокрема ініціативи Президента України Петра Порошенка, спрямовані на енергозбереження та енергоефективність.

2 (1) 2 (2)2 (1)4 (1)5