У селі Бритівка Шабівської ОТГ ремонтують амбулаторію

10-01-2019
viber image10

У селі Бритівка Шабівської ОТГ Білгород-Дністровського району Одеської області завершується ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Дана амбулаторія обслуговує мешканців 3-х сіл – Бритівка, Польове та Черкеси. Кошти на проведення ремонту було виділено з обласного бюджету в рамках обласної цільової програми «Здоров’я» на 2014-2018 роки.

Так, у лікувальному-профілактичному закладі замінено всі вікна та двері на нові металопластикові, відремонтовано фасад будівлі, оглядовий та процедурний кабінети, коридор та санвузол. Необхідно ще завершити ремонт системи опалення, стелі, відремонтувати вхід та встановити пандус.

«Президентом України Петром Порошенком поставлено чітке завдання – побудова нової, ефективної системи громадського здоров’я. Наразі в Одеській області діє цільова програма «Доступна медицина на 2018-2020 роки», її метою є вдосконалення рівня медичної допомоги на сільських територіях – формування сучасного рівня роботи ФАПів та амбулаторій, лікарів практики сімейної медицини, надання кваліфікованої медичної допомоги на районному рівні та забезпечення комплексного функціонування закладів охорони здоров’я обласного рівня та спеціалізованих медичних центрів. Обласна програма відповідає концепції Загальнодержавної програми «Здоров’я – 2020: український вимір», – розповів голова обласної ради Анатолій Урбанський.

viber image4 viber image8

viber image9 viber image10