65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У селі Гонората Подільського району триває відновлення соціальної інфраструктури

14-11-2018
Дитсадок (3)

В селі Гонората Куяльницької сільської громади Подільського району триває відновлення соціальної інфраструктури. Зокрема, у дитячому садочку «Капітошка» проводиться капітальний ремонт покрівлі площею понад 550 квадратних метрів.

Вихователька Гоноратського дитячого садка «Капітошка» Ганна Паскаль розповіла, що за 39 років існування закладу, дах почав протікати і зовсім не отримував тепло. Також тут заплановано повністю замінити вікна, відновити фасад, систему опалення, провести внутрішній ремонт.

Ремонтні роботи у дитячому садочку проводяться за рахунок коштів обласного бюджету, які було виділено у рамках комплексної програми «Освіта Одещини» на 2015-2018 роки.

Разом із цим, у Гоноратській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів в рамках обласної програми енергоефективності і Одеської області на 2016-2018 роки  було замінено усі старі вікна та двері на нові металопластикові. За словами педагогічних працівників, старі вікна прослужили майже 50 років, і з часом віконні рами не відкривалися, пропускали холод, у закладі неможливо було підтримувати необхідний температурний режим. Всього у школі замінено 94 вікна та 4 двері.

«В рамках реформи місцевого самоврядування, ініційованої главою держави, громади отримали можливість самостійно обирати вектор свого розвитку, визначати пріоритетні проекти. Позитивні зрушення очевидні – це і відбудовані дороги, відремонтовані заклади освіти, відновлена матеріально-технічна база медичних закладів тощо», – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Дитячий садок “Капітошка”

Дитсадок (1) Дитсадок (2) Дитсадок (3) Дитсадок (4) Дитсадок (5)

Гоноратська ЗОШ

ЗОШ (1) ЗОШ (2) ЗОШ (3) ЗОШ (4) ЗОШ (5)

Повернутися назад