65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У селі Липецьке Подільського району відкрито багатофункціональний спортивний майданчику

13-05-2019
3

У селі Липецьке Куяльницької ОТГ Подільського району відбулося відкриття багатофункціонального спортивного майданчику. Це довгоочікувана подія для всіх жителів, оскільки у селі не було спортивних об’єктів.

Будівництво здійснено в рамках обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Одеській області на 2018-2020 роки. Вартість проекту склала понад 3 мільйони гривень. Новий спортивний об’єкт включає поле для міні-футболу розмірами 20х40 м зі штучним газоном, яке огороджено 3-х метровою сіткою, баскетбольний та волейбольний майданчики з гумовим покриттям, ігрові зони для дітей від 3-х до 6-ти років, майданчик зі спортивним обладнанням та тренажерами. Доріжки було вимощено тротуарною плиткою, а також встановлено лавочки. Окрім занять з фізкультури, тут зможуть проводити час всі бажаючі – займатися спортом, відпочивати з дітьми.

«Завдяки командній роботі депутатів обласної ради з колегами на місцях громада села отримала сучасний спортивний комплекс. Сьогодні велика увага приділяється популяризації здорового способу життя, спортивному вихованню дітей та молоді. Зокрема – в рамках обласної програми реалізуються проекти з будівництва нових або модернізації вже існуючих об’єктів спортивної інфраструктури, створюються всі умови для залучення широких верств населення до масового спорту, у тому числі й у невеликих населених пунктах», – зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

1 2 3 4 5 6 7

Повернутися назад