У селі Полянецьке завершується ремонт Будинку культури

12-11-2018
2

На завершальному етапі знаходиться капітальний ремонт Будинку культури у селі Полянецьке Савранського району Одеської області. Проведені роботи по ремонту стелі, підлоги, стін, замінено вікна та двері, виконано електромонтажні роботи тощо. Добігають кінця внутрішньо-оздоблювальні та інші будівельні роботи.

Виконання даного проекту стало можливим завдяки співфінансування обласного та державного бюджетів. Зокрема, з обласного бюджету розвитку на проведення ремонтних робіт було виділено 175 тис. грн. з державного близько 900 тис. грн.

«Важливим фактором у розбудові сіл та селищ Одещини є відновлення важливих соціальних об’єктів інфраструктури, у тому числі й закладів культури. Цьому сприяють нові державні реформи, які активно впроваджуються у всі сфери життя регіону. Будинки культури повинні залишатися розважально-просвітницьким центрами, де можна з користю провести вільний час та отримати стимул для культурного розвитку. Звісно, всі мешканці села Полянецьке з нетерпінням очікують нової концертної програми на оновленій сцені від колективу місцевого Будинку культури», ̶  висловився голова обласної ради Анатолій Урбанський.

1 2 3 4