65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У селі Табаки проведено капітальний ремонт дороги

06-02-2018
image_3917

Наприкінці минулого року привід для радості з’явився у жителів села Табаки Болградського району Одеської області. Тут був проведений капітальний ремонт однієї з головних автомобільних доріг, що проходить через село.

Протягом довгого часу дорога, що проходить по вул. Сосновій і веде від центру села до зони відпочинку, перебувала у вкрай незадовільному стані, створюючи проблеми для пересування пішоходів і автомобілів. А дощі і негода робили дорогу зовсім не проїзною.

В ході капітального ремонту, на проведення якого з обласного бюджету був виділений 1 млн. грн., дорога була фактично відбудована заново.

«Тепер табаківці безперешкодно можуть користуватись новою дорогою, яка до того ж стала значно ширшою і дозволяє роз’їхатись зустрічним автомобілям. Від імені всіх жителів села Табаки хочу подякувати голові обласної ради Анатолію Ігоровичу Урбанському та депутатському корпусу за підтримку та увагу до нашого села», ̶  наголосив голова Табаківської сільської ради Володимир Терзі.

«Це наше пріоритетне завдання  ̶  відновити дорожню інфраструктуру у селах та селищах Одеської області. Особливо гостро стоїть це питання для жителів віддалених населених пунктів, які не мають чіткого сполучення з районними центрами», ̶  зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

image_3917 image2_3917

Повернутися назад