У селищі Любашівка з’явився сучасний спортивний майданчик

17-04-2019
2

На території опорного закладу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія» смт Любашівка Одеської області завершено будівництво багатофункціонального спортивного майданчика.

Комплексу включає поля для міні-футболу зі штучним газоном, баскетбольний та волейбольний майданчики з гумовим покриттям, дитячий майданчик зі спортивним обладнанням, бігові доріжки, місця для відпочинку. Спортивний об’єкт огороджено 3-х метровою сіткою. На новому спортмайданчику проводитимуться уроки фізкультури для учнів гімназії, тренування вихованців місцевої спортивної школи, а також всіх бажаючих.

Будівництво здійснено в рамках обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту шляхом співфінансування бюджетів усіх рівнів.

«В умовах реформи децентралізації громади здобули обіцяну підтримку з боку держави й отримали можливість самостійного вибору напрямку розвитку. Відтак, масштабні проекти, спрямовані на відновлення інфраструктури, реалізуються завдяки співфінансуванню у багатьох населених пунктах Одещини. Мешканці Любашівки наполягли на тому, аби у їх селищі з’явилося таке місце, де фізкультурою та спортом одночасно могли б займатися діти та дорослі. Саме з цієї ініціативи виріс багатофункціональний майданчик з ігровим комплексом, волейбольно-баскетбольним майданчиком та футбольним полем», – розповів голова обласної ради Анатолій Урбанський.

0 1 2 4 5 7 9 10 11 13 14