65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У Сергіївці проходять спортивні ігри серед сільських та селищних громад Одещини

12-06-2021
F76A65C0-7EC8-4B07-BBF6-39FE5C5D180A

Відкриття спортивних ігор серед сільських та селищних громад Одеської області відбулося у селищі Сергіївка Білгород-Дністровського району 11 червня.

Учасники розділені на дві групи — жителі міських і селищних громад та жителі селищних (менших) та сільських громад.  

11-13 червня проходять фінальні змагання саме серед сільських та селищних громад. В них беруть участь мешканці громад віком від 18 років, з них багато учасників віком від 55 років, а також п’ять голів та заступників голів громад. Загалом понад 400 мешканців з 18 громад.

Вони змагаються у семи програмах: армреслінг, волейбол, гирьовий спорт, легкоатлетичний крос, настільний теніс, перетягування канату та змагання серед спортивних сімей (дартс та перетягування канату).

Привітати учасників на відкриття приїхали представники обласної ради, а також народна депутатка Юлія Діденко. Вона побажала всім учасникам змагань успіху та подякувала їм за те, що своїм прикладом надихають все більше людей вести здоровий та активний спосіб життя. 

Зазначимо, що 4-6 червня у Сергіївці проходили аналогічні змагання серед мешканців міських та селищних громад (14 громад). Організатором заходів виступає управління фізичної культури і спорту Одеської облдержадміністрації.

Повернутися назад