65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У сільській лікарській амбулаторії ремонтують дах

14-12-2016
белолесье амбулаторі (1)

У лікарській амбулаторії  загальної практики сімейної медицини  в селі Білолісся Татарбунарського району буде відремонтовано дах. Сільська лікарська амбулаторія обслуговує населення  понад 2000 жителів. Близько двох третин населення становлять люди похилого віку та інші соціально незахищені громадяни, які потребують медичного нагляду. Крівля будівлі мала  течу, через це в приміщенні підвищується вологість повітря, що негативно впливає на  санітарні норми умови праці медичного персоналу  та прийому хворих. Капітальний ремонт покрівлі не проводили з початку будівництва амбулаторії. Очевидно, що стан покрівлі давно перестав відповідати вимогам будівельних норм. З обласного бюджету було виділено 200000 гривень відповідно до обласної програми  «Здоров’я».

«Забезпечення населення, в першу чергу сільського, доступною якісною кваліфікованою медичною допомогою, наближення її до кожної конкретної людини у найвіддаленіших населених пунктах Одещини – першочергове завдання влади»,- впевнений голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Ремонт покрівлі вже знаходиться на фінішному етапі. Старе шиферне покриття було демонтовано на 240кв/м  профнастилу та утеплюється перекриття мінеральною ватою і ремонтується ганок.

Проінспектувати хід ремонтних робіт в медичну установу завітали депутати обласної ради Тріфон Антов та Іван Кюссе. Депутати висловили переконання, що тепер мешканці села Білолісся зможуть отримати кваліфіковану медичну допомогу без перешкод у теплому  і привітному приміщенні амбулаторії.

белолесье амбулаторі (3)  белолесье амбулаторі (2)белолесье амбулаторі (1)

Повернутися назад