65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У зоні АТО загинули наші земляки

02-10-2017
герои3

28 вересня в Луганській області трагічно загинули два військовослужбовці Державної прикордонної служби України – старший прапорщик Дмитро Деде та старшина Сергій Гувір. Обидва прикордонники були родом з Одеської області. В районі проведення АТО Дмитро та Сергій службу несли з осені минулого року у відділі прикордонної служби «СтаничноЛуганське», а до цього обіймали посади в підрозділах Південного регіонального управління прикордонного відомства.

Прикордонники підірвались на невідомому вибуховому пристрої під час несення служби неподалік залізничної станції «Іллєнко» Станично-Луганського району, що знаходиться менше 1 км від кордону з Росією. Від отриманих поранень – загинули на місці.

Прощання з 24-річним Сергієм Гувіром відбулося 30 вересня в його рідному селі Крутоярівка, Білгород-Дністровського району. У загиблого залишилась вагітна дружина та батьки.

33-літнього Дмитра Деде, який народився в селі Єлизаветівка Тарутинського району, в останню путь проводжали 1 жовтня з сусіднього села Підгірне, де прикордонник проживав зі своєю сім’єю останні 10 років. У Дмитра залишилась дружина та двоє неповнолітніх дітей,

30 вересня та 1 жовтня в Білгород-Дністровському та Тарутинському районах оголошено днями жалоби: на будівлях органів державної влади і місцевого самоврядування, держпідприємств, установ і організацій було приспущено Державний Прапор України та перенесено проведення розважальних та спортивних заходів.

Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський висловлює глибокі співчуття сім’ям прикордонників, що загинули в Луганській області:

«Одещина знову сумує… Внаслідок російської агресії батьки втратили синів, дружини – чоловіків, діти залишились без татусів. Складно говорити там, де навіть мовчання кричить та рве серце на шматки. Мужність та героїзм наших земляків є прикладом самовідданого служіння Батьківщині та вірності військовому обов’язку – про це будуть пам’ятати їх діти. Про те, що благородні сини Одещини поклали своє життя в ім’я миру та збереження цілісності нашої держави – будемо пам’ятати ми», – висловив слова скорботи голова обласної ради Анатолій Урбанський.
герои  герои3 герои4 герои5 Гувир Деде

Повернутися назад