65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У зоні АТО загинув наш земляк

12-09-2017
DSC01096

Десятого вересня, внаслідок обстрілу позицій сил АТО з міномета калібру 82-мм. неподалік м. Красногорівка Донецької області, загинув наш земляк, мешканець смт. Сарата, Кривиденко Максим Ігорович, 1994 року народження.

Згідно з розпорядженням Саратської райдержадміністрації, з 11 по 12 вересня 2017 року у всіх населених пунктах Саратського району оголошено траур за загиблим. В Дні жалоби скасовано проведення розважально-масових заходів, на адміністративних будівлях приспущено Державний прапор України.

Ще з учнівського стільця Максим мріяв стати військовим. Любив історію України, особливо військову її складову.

У 2012 році, одразу після закінчення школи, Максим пішов до лав Збройних сил України на строкову службу. Склав екзамени екстерном, щоб встигнути на весняний призов.

Одразу після демобілізації, восени 2013 року, за власними переконаннями Максим Кривиденко відправився на Євромайдан, був активним учасником Революції гідності до самого кінця. З метою недопущення проведення російсько-терористичними угрупуваннями референдуму в АР Крим, разом з українськими патріотами-добровольцями підтримував там українських мешканців, де був схоплений представниками ФСБ РФ. Ще тоді Максимові довелося випробувати на собі катування російської каральної машини, після чого не зламався і вже у квітні 2014 року у перших рядах добровольців пішов виконувати свій військовий обов’язок. Військову службу проходив у складі 28-ї окремої механізованої бригади. Був загартований найгарячішими точками 2014-2015 років. Займав посаду стрільця, снайпера.

Після демобілізацій та одразу після розташування на території смт. Сарата військової частини В 2317 (18 батальйон 28-ї окремої механізованої бригади) – підписав контракт на проходження військової служби.

У складі 2-ї роти з літа 2017 року захищав територіальну цілісність та державний суверенітет на території Донецької області, біля м. Красногорівка.

Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський висловлює щирі співчуття близьким нашого земляка, який загинув справжнім героєм, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України:

«Складно знайти слова підтримки для батьків , які втратили 23-літнього сина, бо ця гілка родоводу, на жаль, втрачена назавжди…  Страшна неоголошена війна забрала з наших рядів ще одного патріота, який любив свою Україну. Пам’ять про відважного сина Саратщини, завжди буде жити серед його близьких, бойових побратимів та добрих людей. Наш обов’язок – підтримувати рідних і близьких. Слава герою!».
DSC01083 DSC01090 DSC01096 DSC01126 DSC02429 Максим (1) Максим (2) Максим (3)

Повернутися назад