65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У зоні АТО загинув військовослужбовець з Одещини

04-10-2017
IMG_3275

У зоні АТО загинув 24-річний військовослужбовець Сергій Клемешев. Родом армієць із села Красносілка Лиманського району Одеської області.

Сержант Клемешев проходив службу у 28-й окремій механізованій бригаді. До лав Збройних сил України був мобілізований у 2014 році, перебував у зоні проведення АТО. У лютому 2017 року добровільно продовжив службу. Трагічно загинув 1 жовтня за виконанні бойового завдання під Волновахою, в селі Богданівка Донецької області.

Народився Сергій  у багатодітній родині. За словами односельців, хлопець – чуйний та відповідальний. Батьки змалечку виховували його у дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до свого краю.

У загиблого залишилася дружина.

Прощання з Сергієм Клемешевим відбулося 4 жовтня в рідному селі Красносілка. Цей день оголошено Днем жалоби: на будівлях органів державної влади і місцевого самоврядування, установ та організацій приспущено Державний Прапор України, перенесено проведення розважальних та спортивних заходів.

«На превеликий жаль, Одещина втратила ще одного свого сина. Дуже прикро, що нитка життя молодого бійця виявилася такою тонкою… Сергій Клемешев пішов у вічність. Але про його героїзм, сміливість та вірність військовому обов’язку завжди пам’ятатимуть рідні, односельці та друзі. Адже герої житимуть доти, доки жива пам’ять про них», – висловив слова поваги та глибокого співчуття родині загиблого голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.
IMG_3273 IMG_3275 IMG_3276 новый коллаж   vyN0PhN835c

Повернутися назад