Участь голови обласної ради у форумі Ради Європи

15-06-2017
DSC_3136

Голова обласної ради Анатолій Урбанський взяв участь в одноденному форумі щодо питань розвитку і поглиблення співпраці між Радою Європи та Україною в Одеській області у відповідності до пріоритетів та цілей Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.

Метою заходу, є в першу чергу, сприяти ефективному діалогу та взаємодії між органами виконавчої влади центрального та місцевого рівнів, громадськістю та експертною спільнотою задля досягнення ефективних результатів на місцевому рівні в процесі реалізації ключових реформ у відповідності до Європейських стандартів та з врахуванням кращих Європейських практик. По-друге захід має на меті визначення спільних дій та заходів, що можуть бути реалізовані в межах діючих програм і проектів Ради Європи в Одеській області у 2017 році та протягом наступних років.

Серед питань, які пропонується обговорити протягом заходу, зокрема є реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади, розвиток регіональної та місцевої демократії, потреби і захист прав вимушено переміщених осіб, протидія домашньому насильству, захист прав дітей, доступ до правосуддя, реформа виборчого законодавства, реформа комунальних ЗМІ т а інші.

«В рамках децентралізації за останні три роки в Одеській області спостерігається економічне зростання. Ми сьогодні бачимо хороші результати і в соціальній сфері завдяки тому, що Одеська область рухається в напрямі реформ нашої країни і становиться все бліжче до європейських партнерів. Безумовно, на даного заході ми будемо говорити не тільки про досягнення, але й труднощі та способи їх рішення. Я сподіваюся, що сьогодні форум стане для прісутніх імпульсом до прийняття важливих рішень», – наголосив Анатолій Урбанський.

Важливою складовою Форуму є круглий стіл «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: досягнення та нові завдання». Учасники заходу матимуть змогу обговорити питання децентралізації влади в Україні, зокрема в Одеській області, а також секторальної децентралізації у сфері охорони здоров’я, освіти, культури.

Також у заході взяли участь представники обласної державної адміністрації, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, районних державних адміністрацій Одеської області та незалежні експерти.

DSC_3136 DSC_3164 DSC_3167 DSC_3169 DSC_3172 DSC_3182