65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Участь голови обласної ради у відкритті змагань з кіокушинкай карате в Одеській області

05-03-2018
10

В рамках чемпіонату України з кіокушинкай карате серед чоловіків та жінок у категоріях ката та куміте в місті Чорноморськ відбувся відкритий чемпіонат Одеської області з даного виду єдиноборств «Південна Пальміра 2018» серед юнаків та дівчат. У відкритті чемпіонату взяли участь голова обласної ради Анатолій Урбанський та депутат обласної ради Валентин Волканов.

У чемпіонаті взяли участь команди з Одеської, Дніпропетровської, Черкаської, Донецької, Хмельницької, Львівської, Житомирської, Полтавської, Київської, Запорізької, Миколаївської областей та з м. Київ.

У своїй промові голова обласної ради привітав учасників чемпіонату і звернув увагу на успішний розвиток спортивного руху на Одещині, підкресливши, що керівництво області докладає чималих зусиль для подальшого відновлення спортивних об’єктів і місць для тренування спортсменів.

«Реконструкція та будівництво спортивних майданчиків та баз буде тривати, адже таким чином ми отримуємо можливість відродити багато спортивних дисциплін, які на даний час не мають умов для ефективного розвитку. Яскравим прикладом в даному випадку можуть служити зимові види спорту, які завдяки масштабній реконструкції Палацу спорту отримали шанс на друге життя», ̶  зауважив Анатолій Урбанський.

Також в рамках чемпіонату відбулось нагородження кращих спортсменів за підсумками 2017 року.

1 2 3 4 5 7 8 10 11 13 13f 14 16 17 18 19

Повернутися назад