65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Участь керівництва обласної ради у покладанні квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні

20-02-2018
DSC_0196

Голова обласної ради Анатолій Урбанський взяв участь у покладанні квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. У заході також взяли участь представники облдержадміністрації, керівники Одеської міської ради, військові та громадськість.

У своїй промові Анатолій Урбанський відзначив, що сьогодні вся Україна вшановує своїх сучасних героїв. Тих, хто не пожалів життя аби зупинити свавілля в країні і захистити право українців на вибір  ̶ на гідне майбутнє відповідно до європейських цінностей та ідеалів.

«Трагічні і водночас доленосні події, що відбувались на Майдані під час Революції гідності, навчили нас боротися за свою країну, відстоювати свої прагнення. Сьогодні в нас сформувалось згуртоване і хоробре сучасне покоління молодих патріотів. З глибокою шаною і повагою ми згадуємо тих, чий подвиг назавжди увічнений в історії України. І нехай пам‘ять про минуле допомагає нам не здаватись»,  ̶ зауважив Анатолій Урбанський.

DSC_0168 DSC_0169 DSC_0188 DSC_0191 DSC_0194 DSC_0196 DSC_0197

Повернутися назад