65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Участь керівництва обласної ради в урочистих заходах, присвячених другій річниці створення Національної поліції України

07-08-2017
_DSC_7805

У Центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко відбулися урочисті заходи, присвячені другій річниці створення Національної поліції України. З нагоди святкування були нагородженні кращі працівники поліції. Від обласної ради поліцейських вітав перший заступник голови Олег Радковський.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у боротьбу зі злочинністю, забезпечення публічного порядку, захист конституційних прав та свобод людини і громадянина  та з нагоди Дня поліції України Почесною грамотою Одеської обласної ради були нагороджені:

Дромашко Олександр Вікторович – начальник відділення комунально-експлуатаційного забезпечення центру обслуговування підрозділів Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Журавльов Андрій Юрійович – юрисконсульт відділу правового забезпечення Головного управління Національної поліції в Одеській області, підполковник поліції.

Кульчицький Микола Андрійович – начальник управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Головного управління Національної поліції в Одеській області, підполковник поліції.

Садовська Наталя Олександрівна – начальник сектору кадрового забезпечення Біляївського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області, капітан поліції.

Ткаченко Дмитро Васильович – старший слідчий  слідчого відділення Роздільнянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області, старший лейтенант поліції.

Хромов Віктор Васильович – поліцейський сектору реагування патрульної поліції № 4 Березівського відділення поліції Лиманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області, сержант поліції

Чайка Дмитро Вікторович – начальник сектору кримінальної поліції Подільського відділу  поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області, капітан поліції.

У своїй привітальній промові перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський зазначив, що українці розраховують на відповідальність кожного поліцейського, справедливість та готовність допомогти у складну хвилину.

Також у Центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко на Алеї Слави пройшла урочиста церемонія покладання вінків і квітів до пам’ятника Невідомому матросу.
_DSC_7800 _DSC_7805

Повернутися назад