Урочисте відкриття ІІ етапу змагання військово-патріотичної гри «Сокіл» (“Джура”)

20-05-2016
HAK_2501

В місті Березівка Одеської області відбулося урочисте відкриття ІІ (обласного) етапу змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (“Джура”), який триватиме до 23 травня.  В змаганнях беруть участь 24 райони Одеської області, 260 учасників-джурів. Мета змагань  –  виховання юнаків та дівчат на звичаях українського козацтва, на засадах національної гідності, самосвідомості та здорового способу життя. Основні завдання гри „Джура” – це формування у молоді високих морально-психологічних якостей та оволодіння учнями основ народної культурної спадщини.

Урочисте відкриття ІІ етапу змагань почалося з хвилини мовчання в пам’ять про воїнів, загиблих захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Прапори України та змагань підіймали учасник бойових дій на Сході України Олег Кравець та кращі учасники команд.

Відкриття змагань відвідав голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський та депутати обласної ради Олександр Барський та Князь Хачатрян.

«Патріотичне виховання є складовою частиною навчально-виховного процесу молоді, формування у юнаків та дівчат почуття любові до України, готовності до виконання громадянських та конституційних обов’язків. У цей складний для нашої держави час як ніколи актуальним є патріотичне виховання.  Яскравим прикладом такого виховання є Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)» – наголосив Анатолій Урбанський з побажанням учасникам гри успіхів та перемог.

Також за національно-патріотичне виховання, зміцнення духовного і фізичного духу молоді та відродження козацьких традицій очільник обласної ради вручив активісту Сергію Гуцалюку Почесну грамоту Одеської обласної ради. Сергій зазначив, що джури, які пройшли вишкіл у ході цієї захоплюючої гри, стануть справжніми патріотами України.

HAK_2507