Урочисте відкриття Одеського центру розвитку місцевого самоврядування

30-05-2017
DSC_1048

В Одесі відбулося урочисте відкриття офісу Одеського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», який було створено за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Довідка: Установа «Центр розвитку місцевого самоврядування» (ЦРМС) – недержавна неприбуткова організація, створена з метою сприяння зміцненню спроможності органів влади та місцевого самоврядування на центральному, регіональному та місцевому рівнях.

В офіційному відкритті Одеського центру розвитку місцевого самоврядування взяли участь голова обласної ради Анатолій Урбанський, представники обласної державної адміністрації, об’єднаних територіальних громад Одещини та програми «U-LEAD з Європою».

«Впевнений, робота Центру розвитку місцевого самоврядування, пришвидшить процеси децентралізації. Я радий бачити реальні результати реформи на Одещині, особливо у Балтській громаді. Ми вже  бачимо чудові досягнення – ремонт доріг, установ, закладів тощо. Також хотів би висловити вдячність європейським партнерам за готовність допомагати нам з реформуванням країни і, я переконаний, що у нас все вдасться», – зазначив Анатолій Урбанський.

Після урочистого перерізання стрічки відбувся прес-бріфінг та «круглий стіл» на тему «Децентралізація в Одеському регіоні: досягнення та перспективи».

DSC_1060 DSC_0968 DSC_0997 DSC_1008 DSC_1016 DSC_1031 DSC_1042 DSC_1043 DSC_1048