65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Урочисте зібрання з нагоди Дня Соборності України

22-01-2020
DSC_6559

З нагоди Дня Соборності України в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулися урочистості за участі керівництва міста й області, депутатів усіх рівнів, представників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, силових структур, духовенства та громадськості.

Офіційна частина розпочалася з привітань керівників області й міста та урочистого нагородження.

«Сьогоднішній день нагадує нам про важливе – немає Східної і Західної України, немає Центру. Є одна держава. І один народ. Спільними зусиллями ми разом відповідаємо за наше майбутнє. І нам ще належить довести, що ми гідні пам’яті тих, хто вірив у своїх нащадків, проголошуючи Акт Злуки. Вітаю вас усіх з Днем Соборності. Бажаю миру, міцного здоров’я, мужності й усвідомлення надзвичайної відповідальності саме сьогодні. Від згуртованості кожного з нас залежить подальший шлях нашої країни до демократичних перетворень! Хай воля, розум і любов до нашого рідного краю стануть запорукою добробуту щасливого життя нашого народу!», – наголосив під час своєї промови голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко.

Далі Сергій Паращенко вручив державні та обласні нагороди жителям Одеської області різних професій та сфер діяльності за їхні досягнення.

Так, за особливі заслуги перед українським народом та  з нагоди Дня Соборності України нагороджені:

Почесною Грамотою Верховної Ради України:

Кутателадзе Олег Джумберович – депутат Одеської обласної ради, кандидат юридичних наук.

Грамотою Верховної Ради України:

Ніколаєнко Наталія Олександрівна – заступник міського голови – начальник фінансового управління Біляївської міської ради.

За сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Соборності України нагороджені:

Почесною відзнакою Одеської обласної ради:

Лобан Антон   Анатолійович  – голова Саратської районної державної адміністрації.

За багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, відданість справі, високий професіоналізм та з нагоди Дня Соборності України нагороджені:

Почесною відзнакою Одеської обласної ради:

Шухтіна Ірина   Миколаївна – лікар-терапевт, доцент кафедри внутрішньої медицини № 3 Одеського національного медичного університету, кандидат медичних наук.

Почесною грамотою Одеської обласної ради:

Посохова Світлана   Петрівна – лікар акушер-гінеколог Одеського обласного перинатального центру Комунального некомерційного підприємства «Одеська обласна клінічна лікарня» Одеської обласної ради», доктор медичних наук, заслужений лікар України.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм,  активну громадянську позицію та з нагоди Дня Соборності України нагороджені:

Почесною відзнакою Одеської обласної ради:

Чиклікчи Георгій  Гаврилович – депутат Одеської обласної ради.

Цінним подарунком – наручним годинником Одеської обласної ради:

Абрамова Євгенія   Георгіївна – депутат Одеської обласної ради.

Івашов Андрій  Геннадійович – депутат Одеської обласної ради.

Коваліш Ірина  Володимирівна – депутат Одеської обласної ради.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток регіону, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Соборності України нагороджені:

Цінним подарунком – наручним годинником Одеської обласної ради :

Афанасьєв Микола  Григорович – директор Одеського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, навчання й виховання молодого покоління, високий професіоналізм  та з нагоди Дня Соборності України нагороджені:

Цінним подарунком – наручним годинником Одеської обласної ради:

Бурлака Антоніна  Михайлівна – директор  Одеської спеціалізованої школи№ 99 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради.

DSC_6538 DSC_6553 DSC_6559 DSC_6578 DSC_6591 DSC_6603 DSC_6609 DSC_6614 DSC_6617 DSC_6622 DSC_6623 DSC_65201

Повернутися назад