Урочисті заходи з нагоди 16-ої річниці Дня місцевого самоврядування

07-12-2016
DSC_4623

Щороку 7 грудня українське суспільство відзначає День місцевого самоврядування. Це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців. Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День місцевого самоврядування» від 25 листопада 2000 року.

З нагоди 16-ої річниці Дня місцевого самоврядування в  Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного відбулось урочисте вручення нагород та святковий концерт. В адресу працівників місцевих органів влади в їх професійне свято звучали теплі слова та вручені нагороди від голови обласної ради Анатолія Урбанського, керівництва міської ради Генадія Труханова і представники обласної державної адміністрації.

«Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Одещину щасливими і багатими»,- зазначив Анатолій Урбанський у привітальній промові.

За багаторічну  сумлінну працю, вагомий особистий внесок у  розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджені:

Почесною відзнакою Одеської обласної ради:

ВолкановВалентин Дмитрович депутат Одеської обласної ради 
КобильніковОлексій Борисович

 

депутат Одеської обласної ради 
КовалішІрина Володимирівна депутат Одеської обласної ради

Почесною грамотою Одеської обласної ради:

АнтовТрифон Данилович депутат Одеської обласної ради
АхмеровОлександр Олександрович депутат Одеської обласної ради
БабенкоОлег Анатолійович депутат Одеської обласної ради
БаранськийВіктор Сергійович депутат Одеської обласної ради

 

БарськийОлександр Леонідович депутат Одеської обласної ради
БатлюкОлег Володимирович депутат Одеської обласної ради 
БібСергій Олександрович депутат Одеської обласної ради
БойкоГригорій Анатолійович депутат Одеської обласної ради
Булигін-ШрамкоСергій Віталійович депутат Одеської обласної ради 
Дерев’янкоМикола Миколайович депутат Одеської обласної ради 
КутателадзеОлег Джумберович депутат Одеської обласної ради
ТеплицькийВадим Едуардович депутат Одеської обласної ради
ФінікВладислав Васильович депутат Одеської обласної ради 
ХмелевськийАнатолій Борисович депутат Одеської обласної ради

 

Цінним подарунком – наручним годинником Одеської обласної ради:

ЛазаренкоМихайло Дмитрович депутат Одеської обласної ради
ЩербинаВолодимир Михайлович

 

депутат Одеської обласної ради

Також очільником обласної ради було нагороджено переможців Обласного конкурсу сільських та селищних рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

О Д Е С Ь К А   О Б Л А С Н А   Р А Д А

Про нагородження переможців обласного конкурсу

сільських та селищних рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2016 році

За перше місце у конкурсі серед сільських рад області нагороджуються:

  • Дипломами першого ступеня та грошовими призами у розмірі 60,0 тис. грн. для соціально-економічного розвитку відповідної території:

– Івашківська сільська рада Кодимського району                                   (сільський голова  – Погорілий Петро Іванович);

– Новоолександрівська сільська рада Великомихайлівського району (сільський голова – Чебан Людмила Анатоліївна);

–    Кирничанська сільська рада Ізмаїльського району (сільський голова – Куртєв Микола Васильович)

За друге місце нагороджуються:

1.2. Дипломами другого ступеня та комп’ютерними системами:

–  Дубинівська сільська рада Савранського району (сільський голова – Суржинська Наталя Анатоліївна);

– Крижанівська сільська рада Лиманського району (сільський голова – Крупиця Наталія Григорівна);

– Шевченківська сільська рада Кілійського району (сільський голова – Остапенко Олександр Михайлович).

За третє місце нагороджуються:

1.5. Дипломами третього ступеня та ноутбуками:

– Піщанська сільська рада Балтського району (сільський голова – Гербенський Володимир Дмитрович);

– Яськівська сільська рада Біляївського району (сільський голова – Гритенко Анатолій Анатолійович);

– Борисівська сільська рада Татарбунарського району (секретар – Комерзан Ганна Єгорівна).

За перше місце у конкурсі серед селищних рад області нагороджуються:

  • Дипломами першого ступеня та грошовими призами у розмірі 60,0 тис. грн. для соціально-економічного розвитку відповідної території:

– Доброславська селищна рада Лиманського району (селищний голова – Прокопечко Людмила Ярославівна);

– Авангардівська селищна рада Овідіопольського району (селищний голова – Хрустовський Сергій Григорович).

За друге місце нагороджується:

1.8. Дипломом другого ступеня та комп’ютерною системою:

– Іванівська селищна рада Іванівського району (селищний голова – Хобта Віктор Іванович).

За перемогу у конкурсі серед сільських рад – переможців попередніх обласних конкурсів – дипломом та комп’ютерною системою: нагороджується:

– Коноплянська сільська рада Іванівського району (сільський голова – Волошин Олександр Антонович).

DSC_4315 DSC_4328 DSC_4334 DSC_4335 DSC_4342 DSC_4348 DSC_4350 DSC_4353 DSC_4364 DSC_4367 DSC_4380 DSC_4381 DSC_4389 DSC_4397 DSC_4427 DSC_4450 DSC_4456 DSC_4464 DSC_4470 DSC_4484 DSC_4495 DSC_4515 DSC_4533 DSC_4537 DSC_4550 DSC_4559 DSC_4574 DSC_4586 DSC_4592 DSC_4600 DSC_4610 DSC_4620 DSC_4623 DSC_4641 DSC_4645 DSC_4646 DSC_4657 DSC_4674 DSC_4696 DSC_4702 DSC_4717 DSC_4718 DSC_4721 DSC_4734 DSC_4735 DSC_4740 DSC_4750 DSC_4758 DSC_4813 DSC_4814 DSC_4816 DSC_4820