65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Урочистості до Дня фізичної культури та спорту

13-09-2019
DSC_6152

Перший заступник голови обласної ради Вадим Шкарівський взяв участь в урочистому заході, присвяченому Дню фізичної культури та спорту та привітав спортсменів, тренерів, фахівців обласних, районних, сільських організацій, ветеранів, чемпіонів, ентузіастів здорового способу життя і спортивні колективи з прийдешнім святом.

«Завдяки вам, шановні спортсмени, завдяки вашій наполегливій і самовідданій праці, труду ваших тренерів, нашу країну впізнають по всьому світу. Бажаю вам нових особистих досягнень і спортивних перемог невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів! Пишаємося та вболіваємо за вас!», – наголосив під час свого виступу Вадим Шкарівський.

За вагомий внесок  у розвиток і популяризацію гандболу в Україні та на міжнародній арені,  досягнення високих спортивних здобутків, високу професійну майстерність та з нагоди перемоги у місті Турин (Італійська Республіка) в рамках «Європейських ігор майстрів» було нагороджено Почесною відзнакою Одеської обласної ради Перекрестова Олега Анатолійовича – воротаря команди Федерації гандболу Одеської області «Одеса».

За багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, популяризацію здорового способу життя, високий професіоналізм та з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагороджені:

Почесною грамотою Одеської обласної ради:

Мурін Олексій Олегович – заступник начальника управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради

Сторощук Дмитро Флорович  – тренер-викладач з важкої атлетики позашкільного закладу освіти «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи громадської організації «Одеська територіальна організація  Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»

Цінним подарунком – наручним годинником  Одеської обласної ради

Кольчак Валентина Андріївна – начальник управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації.

DSC_6088 DSC_6091 DSC_6094 DSC_6101 DSC_6104 DSC_6118 DSC_6130 DSC_6145 DSC_6146 DSC_6149 DSC_6151 DSC_6152 DSC_6170 DSC_6187

Повернутися назад