Урочистості з нагоди 27-ої річниці незалежності України в Одеському національному академічному театрі опери та балету

23-08-2018
DSC_0507

У рамках відзначення Дня незалежності України відбулися урочисті заходи в Одеському національному академічному театрі опери та балету.

Церемонія розпочалася з Державного Гімну України. Після цього присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих героїв, які загинули під час виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції.

Учасників святкових зборів зі сцени привітав голова Одеської обласної рада Анатолій Урбанський:«День Незалежності – велике державне свято! Я щиро вітаю з 27-ою річницею нашої з вами країни. Але нагадаю, що давній вислів «держава – це я», відійшов у небуття. Держава – це МИ! В Україні немає сторонніх людей, тут кожен несе відповідальність за те, що діється. Можливо, за стільки років відсутності справедливості ми навчилися тільки жалітись? Чи, може нам дуже подобається розглядати чужу брудну білизну? Невже це більш захоплююче, ніж планувати майбутнє? Невже нікому не радісно, що за часів реформування оновлюються школи, облаштовуються парки, будуються дороги, спрощуються процедури оформлення документів для громадян, відкриваються кордони? Чому так полюбляють звинувачувати когось у тому, що на подвір’ї бруд, що зливова система непрохідна, а на митницях черги? Див не буває! Не вигадали у світі такого пульта, який перемкнув би країну з проблем на добробут за одну мить. А може ми забули, що в сучасних країнах присутня відповідальність і спільний пошук рішень надскладних питань? Треба викидати старі звички! Не смакуйте чорний піар, – він не збільшує економіку, а лише заганяє в депресію. Впевнений, у нашій країні – щирих і відповідальних людей більше! І вони діють тут і зараз! Вони солідарні у добрих справах! Не стоїмо осторонь! Будівництво та реформування – це і наша спільна справа! Я схиляю голову перед волонтерами, громадськими діячами, військовими, лікарями, вчителями, та небайдужими громадянами. Вони не кричать на кожному кроці  про свої досягнення. Вони працюють на свою країну цілодобово, без пафосу та кожного дня.Маховик реформування та розвитку в нашій державі запущено в 2014 році. І скидати оберти ми не збираємось! Ми продовжуємо нарощувати потужність та велич своєї України! Зі святом!» – завершив Анатолій Урбанський.

Далі очільник обласної радивручив грамоти, почесні відзнаки та цінні подарунки. Так, за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний і культурний розвиток регіону та з нагоди Дня незалежності України почесною відзнакою Одеської обласної ради нагороджено Володимира Барнасевича – Цебриківськогоселищного голову Великомихайлівського району, Тетяну Савченко – начальника відділу персоналу та організаційного розвитку Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації,  ЛюдмилуЧілік – директора комунальної установи «Ізмаїльський районний навчально-методичний центр закладів культури та спорту», Володимира Курка – Яськівського сільського голову Біляївського району.

Цінним подарунком – наручним годинником Одеської обласної ради нагороджено Світлану Курко – секретаряМолодіжненської сільської ради Овідіопольського району, КостянтинаРуденю– начальника відділу моніторингу та економічного аналізу Департаменту фінансів ОДА, Юлію Сальнікову – заступника начальника управління фінансового забезпечення – начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – заступника головного бухгалтера Департаменту фінансів ОДА.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у боротьбу зі злочинністю, забезпечення публічного порядку, захист конституційних прав та свобод людини і громадянина та з нагоди Дня незалежності України Почесною грамотою Одеської обласної ради нагороджено: Дмитра Єрмолаєва –      начальника сектору організаційно-аналітичного забезпечення управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Одеській області, майора поліції, Аллу Колесник – старшого слідчого в особливо важливих справах організаційно-методичного відділу слідчого управління Головного управління Національної поліції в Одеській області, майора поліції.

За вагомий особистий внесок у захист незалежності держави, мужність і відвагу, проявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції та з нагоди Дня незалежності України цінним подарунком – наручним годинником  Одеської обласної ради нагороджено Олександра Шкуренка – учасника антитерористичної операції.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, високий професіоналізм та з нагоди Дня незалежності України Почесною грамотою Одеської обласної ради нагороджено ОленуКузар – головний лікар державного закладу «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті Міністерства охорони здоров’я України» та цінним подарунком – наручним годинником Одеської обласної ради нагороджено Любов Кінарьову – лікаря-фтизіатра комунального закладу «Березівська центральна районна лікарня».

По завершенню урочистої частини заходу розпочався святковий концерт за участю творчих колективів Одеської області.

_DSC_0491 _DSC_0492 DSC_0479 DSC_0480 DSC_0486 DSC_0501 DSC_0507 DSC_0549 DSC_0550 DSC_0551 DSC_0655 DSC_0656 DSC_0657 DSC_0658 DSC_0659 DSC_0660 DSC_0666 DSC_0670 DSC_0675 DSC_0689 DSC_0702 DSC_0711 DSC_0712 DSC_0741 DSC_0742 DSC_0754