65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Урочистості з нагоди Дня Конституції України

27-06-2017
DSC_4464

 

Сьогодні в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулася урочиста церемонія з нагоди відзначення 21-ої річниці Конституції України. Святкування розпочалося на урочистій ноті під звучання Державного Гімну  України у виконанні хору та оркестру театру . У заходах взяли участь представники обласної,міської та виконавчої влади, духовенства та громадськості.

З вітальним словом від імені голови обласної ради Анатолія Урбанського присутніх привітав його перший заступник Олег Радковський: «Двадцять один рік тому прийняття цього документа стало однією з найважливіших віх історії незалежної України. Конституція дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства, стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Сьогодні наша країна переживає дуже непростий, але необхідний етап змін. Вони стосуються практично всіх аспектів життя держави, у тому числі місцевого самоврядування. Однак усі новації в суспільному житті зобов’язані враховувати конституційні норми, що гарантують права і свободи кожного громадянина. Люди повинні служити закону, а й закон повинен служити людям».

Далі Олег Володимирович вручив грамоти, почесні відзнаки та цінні подарунки  від Одеської обласної ради.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про нагородження з нагоди Дня Конституції України

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, самовіддану працю та з нагоди Дня Конституції України нагороджується:

Почесною відзнакою Одеської обласної ради

Фомін Сергій Костянтинович  – начальник 41-ї державної пожежно-рятувальної частини 1-го державного пожежно- рятувального загону з охорони об’єктів Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області, підполковник служби цивільного захисту

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову транспортного комплексу, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України нагороджується:

Почесною грамотою Одеської обласної ради:

Домбровська Наталя Костянтинівна – старший інспектор з кадрів сектору оформлення та обліку персоналу служби персоналу Одеської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України»

Трач Лада Олександрівна – технік загону охорони морського порту служби морської безпеки Одеської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України»

Шаламов Сергій Олександрович  – старший черговий оперативний команди № 3 загону охорони морського порту служби морської безпеки Одеської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України»

Шорохов Микола Миколайович – керівник групи станції протипожежного комплексу служби енергетичного забезпечення Одеської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України»

За сумлінну працю, відданість журналістській справі, вагомий особистий внесок у розвиток засобів масової інформації, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України нагороджується:

Почесною грамотою Одеської обласної ради:

 Гордієнко Тетяна Петрівна  – коректор регіональної суспільно-політичної газети «Вечерняя Одесса»

Нікітюк Марина Андріївна – оператор комп’ютерної верстки суспільно- політичної газети «Вечерняя Одесса»

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у запобігання і протидію корупції, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України нагороджується:

Почесною грамотою Одеської обласної ради

Букач Володимир Миколайович  – голова громадської організації «Антикорупційний рух півдня»

За мужність і відвагу, проявлені під час антитерористичної операції та з нагоди Дня Конституції України нагороджується:

Почесною грамотою Одеської обласної ради

 Гой Іван Леонідович – учасник антитерористичної операції

За багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний і культурний розвиток регіону, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України нагороджується:

Цінним подарунком – наручним годинником Одеської обласної ради:

Неруца Іван Іванович  – Новотроянівський сільський голова Болградського району.

Кобильніков Олексій Борисович – депутат обласної ради

За вагомий особистий внесок у культурно-просвітницький розвиток та справу зміцнення міжнаціонального і міжконфесійного миру регіону, підтримку волонтерського руху та з нагоди Дня Конституції України нагороджується:

Цінним подарунком – наручним годинником Одеської обласної ради:

Серге Машевські – Предстоятель Німецької Євагелічно- Лютеранської Церкви в Україні, єпископ.

Перший заступник голови обласної ради                                                                                          Олег Володимирович Радковський

DSC_4558 DSC_4456 DSC_4459 DSC_4460 DSC_4464

Повернутися назад