65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Урочистості з нагоди відзначення Дня рятівника

17-09-2019
DSC_6245

У будівлі Головного управління ДСНС України в Одеській області відбулися урочисті заходи та вручення нагород з нагоди відзначення Дня рятівника.

В урочистостях взяли участь керівництво Одеської області та Одеси, депутати обласної ради, керівництво та працівники ГУ ДСНС України в Одеській області, керівництво ГУНП в Одеській області на інші.

Розпочали зібрання хвилиною мовчання на знак вшанування пам’яті загиблих під час виконання службових обов’язків.

Далі, згідно плану заходу, у своїй вітальній промові з нагоди свята виступив перший заступник голови обласної ради Вадим Шкарівський: «Шановні працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій! Від усього депутатського корпусу та від себе особисто вітаю вас із Днем рятівника. Я розумію, що кожен день ви отримуєте сотні дзвінків і кожен із них може стати  надзвичайним. Такий, що  стався у далекому 1986 році у Чорнобилі… Тоді першими, хто зайшов у горнило атомної електростанції були люди вашої професії. Вони йшли,  розуміючи, що це дорога в одну сторону. Але вчинити інакше вони не могли. На жаль, одні з них загинули, суттєво похитнулося здоров’я інших. Тож у цей день я хочу побажати вам міцного здоров’я, миру та якомога менше чергувань, які могли би бути сюжетом у надзвичайних новинах ЗМІ. Нехай кожен ваш день завершується мирно й позитивно в колі близьких та рідних».

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, самовіддану працю та з нагоди Дня рятівника Почесною відзнакою Одеської обласної ради нагороджений Олександр Крицький –  заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації та застосування сил Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області, полковник служби цивільного захисту. Почесні грамоти Одеської обласної ради отримали: Олександр Куровський – начальник управління економіки та фінансів (головний бухгалтер) Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області, Олександр Чуханенко – заступник начальника Білгород-Дністровського міськрайонного відділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області, підполковник служби цивільного захисту, Микола Яловий – заступник начальника Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області, полковник служби цивільного захисту. Цінним подарунком – наручним годинником Одеської обласної ради нагороджений Ігор Будаленко – начальник управління реагування на надзвичайні ситуації Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області, полковник служби цивільного захисту.

По завершенню урочистої частини заходу відбувся святковий концерт.

DSC_6203 DSC_6204 DSC_6205 DSC_6207 DSC_6215 DSC_6219 DSC_6220 DSC_6227 DSC_6236 DSC_6234 DSC_6233DSC_6228 DSC_6245 DSC_6251 DSC_6259 DSC_6264 DSC_6268 DSC_6276 DSC_6277 DSC_7210 DSC_9194

Повернутися назад