65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

В ефірі “Думської ТВ”

30-01-2017
5b77a8f1-8cf9-4ff2-a7f6-3029bbb8790f

В ефірі телеканалу «Думська ТВ» голова обласної ради Анатолій Урбанський підвів підсумки робочої поїздки на південь регіону:

«Спільно з головою обласної державної адміністрації Максимом Степановим ми провели нараду з активом міст та районів Бессарабії, на якій обговорили соціально-економічні проблеми регіону, окремо торкнулися ремонту дороги Одеса-Рені, а також відвідали ряд об’єктів, які потребують фінансування. Одним з таких об’єктів є Палацу спорту у місті Ізмаїл. Будівництво спорткомплексу розпочато ще у 2012 році, на його завершення необхідно близько 55 мільйонів гривень. Фінансування цього важливого інфраструктурного проекту здійснюватиметься за рахунок обласного та місцевого бюджетів. Термін його здачі в експлуатацію запланований на 2019 рік.

Стосовно ремонту траси М-15 – це буде спільний пріоритет з головою ОДА та депутатським корпусом обласної ради на 2017 рік. За словами Максима Степанова, основним джерелом фінансування ремонту він бачить надходження від перевиконання митних зборів. Ми продовжимо боротися за виділення додаткових коштів з державного бюджету.

Також ми приділили увагу Болградському центру надання адміністративних послуг. Тут було проведено капітальний ремонт, зокрема встановлено нові металопластикові енергозберігаючі вікна та двері, замінено стелю, паркет та плитку. Роботу планується розпочати з 1 березня 2017 року. Подавати заяви та всі необхідні документи люди зможуть до своєї сільради, яка, у свою чергу, направить їх до Центру адмінпослуг для обробки. Мешканцям доведеться лише раз приїхати у Болград для отримання вже готових документів».

Анатолій Урбанський також зазначив, що обласна рада має чіткі спільні пріоритети з обласною державною адміністрацією та налаштована на двосторонню конструктивну співпрацю.

5b77a8f1-8cf9-4ff2-a7f6-3029bbb8790f

Повернутися назад