65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

В Ізмаїльську центральну районну лікарню придбано новий сучасний відеогастроскоп

23-01-2019
DSCN4107 – копия

Комунальному неприбутковому підприємстві Ізмаїльської районної ради «Центральна районна лікарня» за кошти обласного та районного бюджетів придбано новий сучасний відеогастроскоп з електрохірургічним блоком. Загальна вартість комплекту – 1 млн 204 тис. грн.

«Цей апарат – один з найсучасніших видів обладнання для дослідження шлунку та кишечнику. Він був вкрай необхідний для діагностування та лікування населення міста та району. Дана модель відеогастроскопу призначена для огляду верхніх відділів шлунково-кишкового тракту (стравоходу, шлунку і дванадцятипалої кишки), взяття біопсійного матеріалу під візуальним контролем з наступним дослідженням, виконання ендоскопічних маніпуляцій і операцій з використанням ендоскопічного інструментарію. Тепер ми швидше виявлятимемо онкопатологію на ранніх стадіях, передракові та інші захворювання гастроентерологічного профілю», – розповів лікар-ендоскопіст районної лікарні Микола Семчишин.

За словами головного лікаря Центральної районної лікарні Олега Садковського, завдяки придбанню даної медтехніки, не лише покращиться матеріально-технічна база лікарні, але й підвищиться якість лікувально-діагностичного процесу. Ізмаїльські лікарі вже протестували та активно почали використовувати нове обладнання у медико-діагностичній практиці.

«В умовах реформи децентралізації влади, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, реалізуються проекти, спрямовані на підвищення рівня медицини у регіонах. Соціальна спрямованість й надалі залишатиметься важливим фактором обласного бюджету розвитку, де медична сфера займатиме важливе місце. Придбання нового обладнання – важлива подія для районної лікарні та її пацієнтів, адже тепер у мешканців Ізмаїльського району заявилась можливість «поблизу дому»  робити важливі медичні дослідження», – висловився голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

DSCN4107 - копия DSCN4109 - копия DSCN4110 DSCN4111 DSCN4112

Повернутися назад