65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

В Одесі проходять загальні збори ВП НМРУ «Одеська молодіжна рада»

09-08-2019
DSC_4765

В Одесі проходять дводенні позачергові загальні збори відокремленого підрозділу громадської спілки «Національна Молодіжна Рада України» в Одеській області «Одеська молодіжна рада».

Збори проходять за участі членських організацій ВП НМРУ та молодіжних громадських організацій Одеської області, які претендують на членство в НМРУ, голови НМРУ Андрія Колобова та Генерального секретаря Національної молодіжної ради Німеччини Клари Венгер.

Учасники зборів обговорили питання загальної діяльності ВП НМРУ в Одеській області та залучення нових членських організацій міського та регіонального рівня. Під час зборів також планується вибір пріоритетних напрямків з «14 Рекомедацій» для проведення спільної адвокатської кампанії за фінансової підтримки НМРУ, мета якої полягає у зверненні до парламентарів Верховної Ради України із пропозицією щодо створення міжфракційного об’єднання з питань молоді та якісного плану дій парламентського комітету, відповідального за молодіжну політику.

Слід зазначити, що «14 Рекомендацій» (або «14 Пунктів») – це 14 питань, визначені Національною молодіжною радою України, які більш за все турбують сучасну молодь, а саме: 1. Участь молоді у процесі прийняття рішень. 2.Залучення до політичного процесу. 3. Безпека та екологія. 4. Формальна та неформальна освіта. 5. Гендерна рівність. 6. Інклюзія та права людини. 7. Здоров’я молоді. 8. Молодіжне працевлаштування і підприємництво. 9. Доступ до інформації. 10. Мобільність і культурна дипломатія. 11. Молодіжна робота та волонтерство. 12. Молодіжне житло та інфраструктура. 13. Молодь в умовах децентралізації. 14. Молодь і культура.

За словами голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського, ряд регіональних, цільових та комплексних програм Одеської області багато в чому мають схожість з пунктами молодіжних проблем, визначеними ГС «Національна Молодіжна Рада України». Зокрема, популярною серед молоді Одеського регіону залишається «Обласна цільова соціальна програма «Молодь Одещини» на 2018-2020 роки», в рамках якої серед талановитої молоді Одеського регіону проводиться щорічний конкурс на Премію Одеської обласної ради за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя та обдаровані діти мають можливість отримувати стипендію. Необхідними залишаються: «Обласна програма розвитку освіти Одещини на 2019-2021 роки», «Обласна цільова комплексна програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», «Програма розвитку туризму та курортів в Одеській області на 2017-2020 роки», «Обласна комплексна програма розвитку фізичної культури і спорту в Одеській області на 2018-2020 роки» та інші.

«Дуже важливо, що сучасна молодь не стоїть осторонь політичного життя України, а намагається активно брати участь в ньому. Саме завдяки партнерству з молодими, розумними, креативними, ініціативними і амбітними людьми у нашої держави є шанс на зміни до кращого. На прикладі Одеської обласної ради хотілось би зазначити, що головуючим постійної комісії з питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва є наймолодший депутат облради – Кузькевич Микита. Депутатові трохи більше 25 років, але завдяки новому погляду та неординарності мислення він добре виконує свої обов’язки. Також хочу звернути увагу ще на одного молодого та амбітного депутата обласної ради – Романа Сеника, який є заступником голови постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму. Завдяки обізнаності Романа Віталійовича в багатьох соціально-культурних аспектах життя Одещини, депутати краще розуміють проблеми молодого покоління та підтримують актуальні для них проекти», – висловився голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

DSC_4755 DSC_4756 DSC_4760 DSC_4761 DSC_4763 DSC_4764 DSC_4765 DSC_4768 DSC_4769 DSC_4772

Повернутися назад