65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

В Одесі пройшов семінар для прес-служб місцевих органів влади, активістів громадських об’єднань та ЗМІ

19-02-2019
DSC_7636

В рамках проекту «Барометр реформ: медіаграмотність для прес-служб місцевих органів влади, активістів громадських об’єднань та засобів масової інформації» в Одеському регіональному інституті державного управління пройшов дводенний семінар. Проект реалізується за участю ГО Асоціація «Спільний простір» у партнерстві з Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ при Президентові України за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Мета проекту – налагодити ефективну співпрацю між прес-службами регіональної влади, місцевими ЗМІ та ГО.

Захід відвідали близько 30 учасників, серед яких – працівники прес-служби Одеської обласної ради, представники відділів комунікацій державних служб і відомств, журналісти.

Ключовою темою семінару була – роль засобів масової інформації у питаннях висвітлення результатів впровадження державних реформ: медичної, пенсійної, освітньої, судової, децентралізації, земельної, Збройних сил, податкової, антикорупційної, виборчої, державного управління, енергетичної, медіа, дерегуляції бізнесу. Програмою було передбачено теоретичну частину, практичні завдання, майстер-класи та роботу у групах. Навчання проходило у форматі постійної активної взаємодії всіх учасників. Зокрема, присутні взяли участь в обговоренні та формуванні ідей щодо покращення висвітлення реформ.

«Важливим аспектом роботи органів місцевого самоврядування є організація якісної, ефективної взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації, забезпечення системного та повного висвітлення своєї діяльності. Офіційний веб-сайт Одеської обласної ради є засобом інформування населення щодо дії обласних, комплексних програм на території Одещини, реалізації ключових реформ, ініційованих Президентом України Петром Порошенком та Урядом. Зокрема, про досягнення, здобутки та виклики об’єднаних територіальних громад, хід медичної та освітньої реформ, широко висвітлюються заходи, спрямовані на енергоефективність та енергозбереження», – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

DSC_7636 DSC_7638 DSC_7639 DSC_7643 DSC_7644 DSC_7649 DSC_7671 DSC_7673

Повернутися назад