65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

В Одесі відкрилась виставка кращих фоторобіт зі всієї України

08-11-2018
Фото

У комунальній установі «Одеський літературний музей» відкрилась експозиція кращих фоторобіт XIІI Фестивалю фотоклубів України.

У цьому році фестиваль в Одесі зібрав учасників із дев’яти міст нашої держави: Вінниця, Дніпро, Долина, Київ, Маріуполь, Рівне, Суми та Енергодар. Кращі клубні фотоколекції були визначені шляхом відкритого голосування на порталі фотоклубів. Одинадцять українських фотоклубів отримали статус лауреатів і право представити свої експозиції в щорічному каталозі і на даній виставці. Крім того, в вернісажі будуть представлені фотороботи в номінації «Кращий фотограф фестивалю», які були визначені незалежним журі XIІI Фестивалю.

Вернісаж XIІI Фестивалю фотоклубів України проходить за підтримки Одеської обласної ради, облдержадміністрації та Міністерства культури України.

Зазначимо, що саме за підтримки Одеської обласної ради у грудні 2017 року було створено новий фотоальбом «Одещина. Край та люди» з нагоди 85-річчя заснування Одеської області». До фоліанту, який не видавався 15 років, увійшло 500 фотографій з 26-ти районів Одещини. Також за ініціативи Анатолія Урбанського в адміністративній будівлі Одеської обласної ради створено постійну фотовиставку: з другого по шостий поверх стіни коридорів прикрашено новими фотографіями мальовничих куточків Одещини, історичних пам’яток, ландшафтів, свят та звичаїв, побуту мешканців різних районів області. Більшість з цих робіт можна знайти на сторінках фотоальбому «Одещина. Край та люди».

«Обласна рада завжди підтримує цікаві творчі проекти, ініційовані талановитими людьми нашого краю. Фотографія – це не просто вихоплена чи підмічена мить життя, це – той вид мистецтва, що згуртовує суспільство. Потрібно віддати належне Одеській фотографічній асоціації та Порталу фотоклубів України за серйозну організаційну і творчу роботу задля об’єднання людей зі спільними захопленнями та життєвими цінностями», – зазначив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

Виставка XIІI Фестивалю триватиме до 24 листопада 2018, за адресою: м Одеса, вул. Ланжеронівська, 2 (Одеський літературний музей).

Фото

Повернутися назад