В Одеській обласній раді буде модернізовано залу засідань

04-04-2019
DSC_9930

В Одеській обласній раді буде модернізовано залу засідань №531 в адмінбудівлі №1 за адресою: проспект Шевченка, 4.

Директор КП «Обласний інформаційно-аналітичний центр» Вадим Жилін розповів, що залу засідань буде оптимізовано сучасною мультимедійною конференц-системою Bosch DCN DICENTIS Multimedia на 42 робочих місця. Нова система передбачає встановлення мультимедійних пристроїв – сенсорних екранів з високою роздільною здатністю діагоналлю 7 дюймів з для максимально ефективної участі в конференціях, відео супровід засідання з автоматичним наведенням сучасних високоякісних камер на доповідачів, фонове озвучення залу, виведення інформації на інформаційні панелі, WiFi зону, серверну частину для обслуговування системи, необхідне ліцензійне програмне забезпечення, резервне електроживлення. З робочого місця учасники засідань зможуть переглядати відеотрансляцію виступу оратора в реальному часі, матимуть доступ в Інтернет й можливість перегляду документів для забезпечення актуальності інформації та можливості внесення виправлень безпосередньо перед початком виступу. Також робочі місця будуть обладнані зчитувачами безконтактних карт за технологією комунікації ближнього поля (NFC) для швидкої ідентифікації учасників і голосування – учасники можуть навіть використовувати існуючі реєстраційні карти. Під нову конференц-систему залу засідань буде оснащено спеціальним овальним столом для переговорів.

«Кошти на технічне переоснащення зали засідань обласної ради сучасною конференц-системою було виділено з обласного бюджету в рамках регіональної програми інформатизації Одеський області на 2018-2020 роки «Електронна Одещина». Депутатським корпусом було підтримано даний проект, оскільки Одеська обласна рада є місцем проведення засідань, конференцій, нарад з представниками освітньої, медичної сфер області, громадськістю, відео-селекторних засідань за участі органів місцевого самоврядування та виконавчої влади регіону тощо, і зала засідань потребувала універсального обладнання відповідно до вимог часу», – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Зала засідань не модернізувалася з радянських часів. Впровадження новітньої конференц-системи дасть можливість оптимізувати робочий процес,  зробити його більш доступним й відкритим для учасників і громадськості, зокрема, проводити прямі трансляції заходів. Питання переоснащення зали засідань знаходиться на контролі голови обласної ради Анатолія Урбанського, й неодноразово розглядалося під час робочих нарад.

ddc16ea2-cee6-4d51-a5b7-912b58a500c6 DSC_9924 DSC_9928 DSC_9930 IMG-e0b86217cb4190d24aa563dc7930c103-V IMG-ef2314fb31f0e90106cdcab30104a420-V