В Одеській області перебуває Президент України Петро Порошенко

05-04-2019
4

Президент України Петро Порошенко прибув із робочим візитом до Одеської області. Делегацію Президента зустрічали керівники Одеської області – голова обласної ради Анатолій Урбанський та голова обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Після короткої церемонії зустрічі, глава держави вирушив до державного полігону з випробування озброєння та військової техніки в районі населеного пункту Тузли Татарбунарського району Одеської області, де взяв участь у випробуваннях новітньої української розробки комплексу крилатих ракет наземного базування для ураження морських та берегових цілей «Нептун».

Під час своєї промови Петро Олексійович зазначив, що це протикорабельна ракета, ракета берегової оборони, яка може використовуватися і Сухопутними силами ЗСУ. На випробування ракетного комплексу запрошені військові аташе країн-партнерів України. Найближчим часом новий ракетний комплекс буде поставлено на озброєння Військово-Морських Сил Збройних Сил України задля півищення потенціалу, ефективності бойового застосування ЗСУ.

1 2 3

4