65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

В Одеській області відкрили ще один навчально-практичний центр

08-07-2021
5E6DF5A8-4D71-4CB8-870A-4DA1917F8323

Навчально-практичний центр «Машиніст холодильних установок» відкрили на базі державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти» (ОЦПТО). Про це стало відомо сьогодні під час робочого візиту до регіону міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета. 

«Професія машиніста холодильних установок — одна з провідних на промислових підприємствах, у будівельних організаціях та організаціях комунального господарства. Водночас вона застосовується практично в усіх галузях господарства та побуті. Відкриття нового навчально-практичного центру — це ще один крок у розвитку професійної (професійно-технічної) освіти в межах державно-приватного партнерства, що створює нові можливості для здобувачів освіти та перспективи плідної співпраці із соціальними партнерами у сфері освіти», — зауважив під час відкриття центру Сергій Шкарлет.

Щороку в закладі здійснюється підготовка близько 30 осіб саме за професією «Машиніст холодильних установок», але ринок праці потребує більшої кількості спеціалістів цієї галузі.

Окрім цього, сьогодні за участю депутатів обласної ради, зокрема голови комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму Марини Зінченко та її заступника Богдана Єгорова, відбулася зустріч Сергія Шкарлета з ректорами закладів вищої освіти регіону.

Учасники обговорили питання удосконалення умов прийому до закладів вищої освіти; створення безпечних умов організації освітнього процесу та проживання в студентських гуртожитках; удосконалення порядку формування мінімального розміру плати за навчання для здобуття вищої освіти на основі індикативної собівартості; організацію студентського спорту та фізкультурної діяльності тощо.

Повернутися назад