65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

В “Олімпійці” встановлюють систему вентиляції, опалення та кондиціювання

09-01-2019
HAK_9666

Продовжується капітальний ремонт комунального закладу «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць».

У зв’язку з погіршенням погодних умов роботи проводяться всередині закладу. Робоча бригада встановлює систему вентиляції, опалення та кондиціювання спортивної арени. Далі будуть замінені всі старі вікна на металопластикові склопакети.

Нагадаємо, що ремонт розпочався з цілковитої заміни та утеплення покрівлі над критим легкоатлетичним манежем, площею майже 4000 квадратних метрів. Роботи проводяться по секціям, і з покращенням погодних умов будуть завершені.

За словами директора КЗ «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць» Андрія Кравченка, ремонтні роботи проводяться у плановому режимі, і не заважають тренуватися спортсменам – всі тренування проходять увечері.

«На Одещині поступово відроджуються спортивні об’єкти. Консолідуючи зусилля органів влади усіх рівнів, нам вдалося досягнути певних позитивних результатів, серед яких – відновлення головної спортивної арени Одещини – Палацу спорту, масштабне будівництво спорткомплексу у місті Ізмаїл та нового спортивного комплексу ДЮСШ у місті Балта. І у бюджеті на 2019 рік належну увагу приділено спорту – в рамках обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки передбачено кошти на підтримку обласних організаціяй фізкультурно-спортивних товариств, обласних спортивних федерацій, навчальних закладів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл», – повідомив голова обласної ради Антолій Урбанський.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Повернутися назад