65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

В Оперному театрі нагородили видатних мешканців регіону 

25-06-2021
3D3BC1E8-D38B-4D22-9FDC-65270361020E

В Одеському національному академічному театрі опери і балету нагородили видатних мешканців регіону з нагоди 25-ї річниці Конституції України. У своєму зверненні до учасників святкового заходу перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський підкреслив важливе значення Основного Закону і роль кожного в розбудові правової демократичної держави.

«Відзначаючи ювілейний День Конституції, ми розуміємо важливість Основного Закону України як гарантію громадського миру та згоди, як основу сильної держави, що забезпечує кожному українцю свободу і можливість самореалізації, — зазначив він. — Рівність прав і обов’язків — це саме те, що ми маємо захищати кожного дня і кожної хвилини. Тільки від нас з вами залежить успішність нашої країни, її європейський шлях та якість демократії». 

Олег Радковський побажав усім відповідальності, сил і незламності, а також передав грамоти Верховної Ради України двом освітянам регіону. Це професор кафедри залізобетонних конструкцій і транспортних споруд, доктор технічних наук Василь Карпюк та завідувач кафедри, кандидат технічних наук Юрій Закорчемний. Обидва представляють Одеську державну академію будівництва та архітектури. 

Відзнаки Президента України і Кабінету Міністрів України вручив голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, усіх присутніх також привітав Одеський міський голова Геннадій Труханов. Урочистості завершились святковим концертом.

Повернутися назад