65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

В освітніх та дошкільних закладах Одещини продовжуються енергоефективні заходи

01-11-2018
ДНЗ 5

У дошкільному навчальному закладі «Васильок» в селі Делень Арцизького району встановленню нові металопластикові вікна та двері в музичній залі, галереї, харчоблоці та приміщеннях дитячих груп. Заклад давно потребував заміни дерев’яних вікон, які з часом погано утримували тепло. Всього замінено 42 вікна та 5 дверей. Кошти на проведення робіт було виділено з обласного бюджету у розмірі 200 тисяч гривень.

Разом із цим з обласного бюджету було виділено 278 тисяч гривень на проведення робіт по заміні вікон та дверей у Деленській ЗОШ І-ІІІ ступенів. У школі замінено 16 старих вікон на нові енергозберігаючі склопакети та 6 дверей.

Місцеві мешканці висловили вдячність депутату обласної ради Сергію Паращенко та керівництву району за сприяння у вирішенні нагальних проблем села.

«Поставленої мети можна досягти тільки завдяки спільній та злагодженій співпраці органів обласної та місцевої влади. Сьогодні ми проводимо ми проводимо роботу, спрямовану на соціальної інфраструктури, і маємо прзитивні, суттєві результати для мешканців Одеської області», – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

ДНЗ “Васильок”

ДНЗ 1 ДНЗ 2 ДНЗ 3 ДНЗ 4 ДНЗ 5

Деленська ЗОШ

ЗОШ.

ЗОШ

 

Повернутися назад