65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

В рамках підготовки до сесії

13-03-2017
DSC_0171

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, регіонального розвитку та культурної спадщини під головуванням Марії Гайдар.

Разом з обласними депутатами від постійної комісії з питань будівництва, регіонального розвитку та культурної спадщини було обговорено проект рішення обласної ради “Про обласний бюджет Одеської області на 2017 рік”. Дане питання викликало гострі дискусії серед членів комісії та потребує додаткового обговорення. Всі члени комісії дійшли згоди, щодо того, що потрібен додатковий час для більш ретельного вивчення цього важливого для Одещини документу. Присутніми було заслухано звіт обласної державної адміністрації про виконання обласного бюджету Одеської області за 2016 рік та взято до уваги.

Також на засіданні даної комісії було розглянуто питання щодо надання матеріальної допомоги для будівництва Свято-Покровської церкви у с. Новоселівка, Подільського району. З даного питання відпрацьовані відповідні висновки та рекомендації.

В ході засідання комісії питання щодо розгляду проекту рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 21 грудня 2015 року № 35 – VІІ «Про затвердження обласної цільової програми соціальної підтримки населення на 2016-2017 роки «Захист і Турбота» було вирішено перенести на розгляд на наступне засідання постійної комісії у зв’язку із подальшим доопрацьованням.

***

Цього ж дня відбулося чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності, яке провів Анатолій Хмелевський. Депутати розглянули низку питань порядку денного, які пов`язані із соціально-економічним розвитком регіону.

????????????????????????????????????

DSC_0171 DSC_0175 DSC_0180 DSC_0183

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Повернутися назад