В Саратській ЦРЛ проведено капремонт гінекологічного та пологового відділень

16-04-2019
1

В Саратській ЦРЛ проведено капітальний ремонт гінекологічного та пологового відділень. Зокрема, відремонтовано операційне та післяопераційне приміщення, палати для породіль, душові, внутрішні санвузли, їдальню, приміщення для медперсоналу.

Як зазначив голова райдержадміністрації Антон Лобан, відправною точкою подібних змін у Саратській центральній районній лікарні послугував капремонт лікувального корпусу «А», здійснений у рамках обласної цільової програми «Здоров`я» на 2014-2018 роки. Тоді у будівлі медичного закладу за кошти обласного бюджету було проведено повну заміна старих вікон на енергозберігаючі, відремонтовано та укомплектовано чотири комфортабельні палати для пацієнтів. У терапевтичному відділі відремонтовано та облаштовано санвузли, встановлено пластикові перегородки між відділеннями, замінено внутрішні та вхідні двері на енергозберігаючі, облаштовано спеціальний під’їзд для карети швидкої допомоги.

Ремонт гінекологічного та пологового відділень здійснено за кошти районного бюджету: «Виділення досить значних коштів – близько 4 мільйонів гривень з районного бюджету стало можливим завдяки роботі сільгоспвиробників, які сумлінно платили податки і введеної Президентом України Петром Порошенко фінансової децентрацізаціі, завдяки якій значна частина зароблених коштів залишається на місцях», – пояснив Антон Лобан.

Далі розглядатиметься питання щодо можливості придбання меблів та технічного обладнання для оновленого пологового будинку.

«Ті позитивні зміни, які відбуваються в Саратській ЦРЛ – гарний приклад того, як шляхом співфінансування можливо поступово привести до ладу масштабний медичний заклад. Саме так і мають працювати реформи, впроваджені Президентом України Петром Порошенком, на місцях. Адже депутати саме Саратської райради прийняли Рішення, аби з бюджету району були виділені значні кошти для проведення капітального ремонту даних відділень. Це вказує не лише на підвищення стандартів медицини, а й на турботу з боку держави про медиків, майбутніх матерів та новонароджених», – висловився голова обласної ради Анатолій Урбанський.

1 2

????????????????????????????????????
4

????????????????????????????????????