65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

В селі Миколаївка-Новоросійська Саратського району запрацювала оновлена амбулаторія сімейної медицини

14-11-2017
IMG_3192[1]

В селі Миколаївка-Новоросійська Саратського району Одеської області по завершенні ремонтних робіт запрацювала оновлена амбулаторія загальної практики – сімейної медицини.

Нагадаємо, що в ході ремонту, на який загалом було виділено 2,5 млн. гривень, було встановлено нові енергозберігаючі вікна та двері, пошпакльовано стіни, проведено парове опалення, відремонтовано водопровід, а також встановлено огорожу та укладено плитку. Найближчим часом медичний заклад планується підключити до мережі Інтернет та закупити обладнання, необхідне для проведення експрес-аналізів.

Наразі амбулаторія обслуговує мешканців п’яти сіл, зокрема, Миколаївки-Новоросійської, Кривої Балки, Успенівки, Райлянки та Забари.

«Якість надання медичних послуг у сільських амбулаторіях та районних лікарнях поступово виходить на новий рівень. Наразі ми докладаємо чималі зусилля задля відновлення матеріально-технічної бази медичних закладів у селах та селищах Одеської області і вже маємо перші результати. За допомогою обласної цільової програми «Здоров’я» на Одещині вже відновлено роботу цілої низки амбулаторій сімейної медицини», ̶  зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

IMG_3192[1]IMG_3170[1]IMG_3174[2]IMG_3176[1]IMG_3179[1]IMG_3180[1]IMG_3187[1]

Повернутися назад