65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У зоні АТО від кулі снайпера загинув наш земляк

12-12-2017
Кілійщина

8 грудня 2017 року під час виконання військового обов’язку в зоні АТО на Світлодарській дузі від кулі снайпера загинув офіцер 25-ї окремої десантно-штурмової бригади Федір Караконстантин – наш земляк, житель с. Старі Трояни Кілійського району.

Весною нинішнього року йому виповнилося 23 роки…

Побратими та друзі пам’ятають його світлим, вродливим, веселим та сміливим воїном, здатним не вагаючись прийти на допомогу.

Прощання з Федором Караконстантин відбулося 12 грудня, біля його батьківського дому в селі Старі Трояни. Цей день в Кілійському районі згідно спільного розпорядження РДА та районної ради оголошено днем жалоби, на адмінбудівлях приспущено Державні прапори, перенесено розважальні заходи.

У загиблого залишилися мати та брат.

«Сьогодні Кілійщина провела в останню путь свого героя. Він загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України», – повідомив голова Кілійської районної ради Павло Бойченко.

«Найстрашніше , що може бути у житті матері – це втрата сина. На жаль, ніякі слова співчуття, смутку та жалю не в змозі розрадити її тугу та біль спустошення. Ми схиляємо голови перед матір’ю, що виховала героя. Єдине, що нам лишається – пам’ятати… Пам’ятати подвиг кожного воїна і жити за тими моральними принципами, яких дотримувались справжні сини Одещини», – висловився голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

***

Караконстантин Федір Федорович народився 29 березня 1995 року в селі Старі Трояни Кілійського району. Після закінчення середньої школи  навчався у Одеській академії сухопутних військ.

На військову службу відправився отримавши диплом, вже лейтенантом. Виконував військовий обов’язок в зоні антитерористичної операції в складі 25-ї окремої десантно-штурмової бригади.

 

Федір Караконстантин  (2) Федір Караконстантин  (3) Федір Караконстантин  (1)Кілійщина10 (2)10 (1)

Повернутися назад